Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky s tým súhlasíte ...

Kondičný tréning

Beh v kondičnom tréningu nesmie chýbať. Športovci bežiaci po bežeckej dráhe prekonávajú svoje limity...

Pre všetkých výkonnostných a vrcholových športovcov ponúkame profesionálne služby v rámci kondičného tréningu.

Ponuka tréningov

Osobný tréning

Či už chcete popracovať na rozvoji napr. rýchlostných schopností, alebo máte záujem o kompletnú kondičnú prípravu v danom období vášho ročného tréningového cyklu, sme pripravení vás osobne viesť ku maximalizácii vášho športového výkonu. 


Skupinový tréning

Ponúkame možnosť spolupráce pre skupiny športovcov, tímy a športové kluby. Zabezpečíme kompletné služby pre váš tím (diagnostiku; vedenie tréningov / tréningový program; individuálne hráčske karty; stravovacie plány).


Tréningové plány

Ak nie ste z okolia Dubnice n/V a máte záujem o naše trénerské služby, ako alternatívu osobných tréningov vám ponúkame kvalitné individualizované tréningové plány.


Diagnostika

Na to, aby ste mohli skutočne objektívne posúdiť akým smerom by sa mal váš tréning uberať, je nevyhnutná diagnostika a testovanie. Preto každý klient, ktorý s nami spolupracuje, sa pred samotným vstupom do tréningového procesu podrobil vstupnej diagnostike, ktorá odhalila jeho aktuálny stav kvality pohybu (FMS a fyzio-vyšetrenie) a kondičných schopností (rýchlosť, sila, vytrvalosť). Viac informácií o diagnostike nájdete tu.


Stravovanie Smart-Eat

Každý športovec by mal vedieť, že dva najdôležitejšie prostriedky regenerácie sú kvalitná strava a kvalitný spánok. Zatiaľ čo spánok je vo vašej réžii, so stravou vám vieme pomôcť. Vypracujeme vám naozaj kvalitnú a skutočne individualizovanú stravovaciu stratégiu doplňenú o stravovací plán zohľadňujúci váš metabolizmus, stravovacie návyky, telesnú kompozíciu, mieru pohybovej aktivity, preferenciu jedál, alergény. Pre ďalšie informácie kliknite tu.

Športovci, s ktorými spolupracujeme:

Naspäť to hore