Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky s tým súhlasíte ...

Osobný tréning

Trénovanie pod dohľadom

Osobný tréning je najlepšou voľbou, ak chcete, aby váš tréning bol pod neustálym dohľadom odborníka. Či už ste úplný začiatočník, profesionálny športovec, alebo klient so zdravotnými problémami, sme pripravení vám poskytnúť kompletnú starostlivosť pri dosahovaní vašich cieľov.

Takto vedie osobný tréning náš Stanislav Magula ...

ikona odbornosť

Náš tím trénerov je tvorený výhradne športovými odborníkmi s vysokoškolským vzdelaním v tejto oblasti. Okrem trénerov sú súčasťou nášho tímu aj fyzioterapeutka a ortopéd. Viac sa o našom tíme dozviete TU.


ikona poznanie klienta

V Smart-Tréningu dbáme na to, aby sme čo najlepšie poznali klienta už predým, ako začneme s osobnými tréningami. Preto sme vytvorili "štandardný operačný postup" pri prijímaní nového klienta - vstupnú diagnostiku. 


ikona bezpečnosť

Bezpečnosť klienta je pre nás prvoradá. Preto pri tvorbe obsahu tréningu konzultujeme aktuálny stav pohybového aparátu klienta s našou fyzioterapeutkou, prípadne s ortopédom.


ikona postupnosť

Základnou zásadou tréningových programov našich klientov je - postupnosť. Našou úlohou je dať klientovi nielen to čo chce, ale aj to čo potrebuje. Naším cieľom je postupnými krokmi doviesť klienta do jeho cieľa.  

Ako to funguje ?

Krok 1: Vstupná diagnostika

 

Predtým ako začnete s osobnými tréningami je potrebné, aby sme o vás zistili čo najviac informácií.

Preto každý záujemca o osobné tréningy absolvuje:

Vstupnú diagnostiku

Objednávky na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo kontaktujte priamo jedného z našich trénerov

Krok 2: Zostavenie tréningového programu

 

Obsah vašich tréningov je tvorený na základe výsledkov zo vstupnej diagnostiky a vášho cieľu. Náročnosť tréningov sa zvyšuje priamoúmerne s vaším progresom. 

Krok 3: Samotný tréning

 

Postupne vás naučíme správnu techniku cvičení. Spevníme vaše svaly tak, aby nielen vyzerali dobre, ale aj boli schopné znášať čoraz väčšiu fyzickú záťaž. Osobné tréningy prebiehajú v perfektne vybavenom tréningovom centre FitFabrik v Dubnici n/V.

Prečo by ste mali začať s osobným tréningom u nás?

Takto vedie osobný tréning náš Juraj Bežák ...

Z našich skúseností vieme, že väčšina ľudí, ktorí navštevujú fitness centrá, majú problémy či už so správnou technikou cvičenia, alebo vytvorením si účinného tréningového programu.

Väčšina trénujúcich ľudí pozná svoj cieľ, no len málokto vie, ako ho dosiahnuť. A nakoniec, aj keď ľudia vedia čo chcú, netušia vôbec čo potrebujú.

To čo klienti naozaj v tréningu potrebujú, zisťujeme vstupnou diagnostikou. Bez vstupnej diagnostiky je akýkoľvek tréning triafaním do neznáma. Je to akoby idete pracovať na oprave motora auta, bez akejkoľvek auto-diagnostiky.

Z praxe:

Mnohokrát sa nám stalo, že za nami prišiel klient s nadváhou s prosbou o pomoc pri chudnutí. Diagnostikou sme však zistili, že klient pri určitých pohyboch a v určitých polohách pociťuje bolesť v krížovej oblasti chrbta. V takomto prípade, skôr ako sme sa pustili do chudnutia, museli sme v prvom rade odstrániť zníženú pohyblivosť a stabilitu bedrových kĺbov, naučili sme klienta správne stabilizovať stred tela a dýchať, ukázali sme mu, ako správne dvíhať bremená atď. Po odstránení bolesti v krížoch sme sa bez obáv pustili do chudnutia, ktoré išlo naozaj rýchlo, pretože klient už nemal žiadne obmedzenia v pohybe.

Inými slovami, dali sme mu najskôr to čo potrebuje, aby sme mu následne mohli dať to čo chce.

Ak by sme začali s tréningom bez vstupnej diagnostiky a zamerali sa na to, čo klient chce, je veľká pravdepodobnosť, že tak rýchlo ako by sme s chudnutím začali, rovnako rýchlo by sme aj skončili – práve kvôli bolestiam v chrbte, ktoré by sa nesprávne zvoleným tréningom zhoršili.

Čo z toho vyplýva? Ak naozaj chcete dosiahnuť svoje tréningové ciele bezpečne a efektívne, začnite vstupnou diagnostikou. Vďaka nej zistíte o svojom tele oveľa viac .

Či sa po diagnostike rozhodnete pre pravidelný osobný tréning pod naším vedením, alebo absolvujete niekoľko osobných tréningov a necháte si vytvoriť tréningový program, je len na vás. Dôležité je, že si budete istí svojím správnym smerovaním za vašim cieľom.

Referencie

Cenník:

Osobný tréning 1:1

15 € 

Tréning vo dvojici 2:1

18 € (9 € osoba)

Tréning v trojici 3:1

24 € (8 € osoba)

Naspäť to hore