Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky s tým súhlasíte ...
Stravovací plán Smart Eat od Smart-tréning

Stravovanie Smart-Eat

Čo je stravovanie Smart-Eat?

Ak chcete upraviť svoju telesnú hmotnosť, zvýšiť športový výkon kvalitnou stravou, alebo jednoducho sa chcete začať zdravo stravovať, je tu pre vás naša služba Smart-Eat.


Zostavíme pre vás stratégiu stravovania, vďaka ktorej si postupne vybudujete správne stravovacie návyky. Najskôr zistíme, aký je váš cieľ a ako sa v súčasnosti stravujete. Chceme vedieť, aké jedlá preferujete a kedy počas dňa jedávate. Na základe týchto informácií spoločne s vami vytvoríme stratégiu, ktorá vás povedie do vášho cieľa.

V Smart-Tréningu vieme, že žiadna diéta nie je z dlhodobého hľadiska udržateľná ani úspešná. Rovnako vieme, že (takmer) nikto nedokáže dlhodobo fungovať podľa striktne predpísaného stravovacieho plánu. V reálnom svete ľudia nechcú každé jedlo pred konzumáciou vážiť a nemajú vždy čas na prípravu perfektného jedla. 

Stravovanie, takmer ako aj všetko ostatné v našom živote, je najmä o návykoch. Na to, aby ste úspešne prebudovali svoje stravovacie návyky je potrebný čas a postupnosť. Cieľom Smart-Eat je nájsť pre vás tú najvhodnejšiu stratégiu a zvoliť postupnosť krokov, ktoré budú zárukou toho, že dosiahnete to, čo chcete a budete schopní si to udržať.

Stravovanie Smart Eat upravena cervena farba

Ako to funguje ?

Krok 1: Kontaktujte nás

Jeden z našich trénerov vám ochotne zodpovedá všetky vaše otázky a dohodne si s vami termín vstupnej konzultácie.

Objednávky na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V emaily stačí napísať váš záujem o službu Smart-Eat a vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme.

 

Krok 2: Vstupná konzultácia

Aby sme pre vás mohli zostaviť vhodnú stravovaciu stratégiu, musí byť vytvorená individuálnym prístupom. Pri jej tvorbe berieme do úvahy vaše:

 • Doterajšie stravovacie návyky - čo, kedy a kde najčastejšie jedávate
 • Vašu fyzickú aktivitu, denný a spánkový režim
 • Telesnú kompozíciu
 • Prípadné alergény a intolerancie na konkrétne suroviny

Krok 3: Zostavenie stravovacej stratégie a stravovacieho plánu

Po spracovaní vašich údajov v priebehu 3 pracovných dní vytvoríme vašu stravovaciu stratégiu a individualizovaný stravovací plán a dohodneme si termín konzultácie, počas ktorej vám stratégiu a plán predstavíme a detailne opíšeme:  

 • zhodnotíme výsledky z analýzy vašich doterajších stravovacích návykov a identifikujeme najväčšie nedostatky
 • oboznámime vás s prvými krokmi a zmenami vo vašom stravovaní, o ktorých si budeme 100% istí, že budete schopní zvládnuť
 • vysvetlíme vám, prečo stravovací plán, ktorý obdržíte, nie je nutné striktne dodržiavať, ale slúži skôr ako výborná pomôcka, ktorá vám rýchlejšie pomôže osvojiť si stravovacie návyky vedúce za vaším cieľom  

Čo môžete od služby Smart-Eat očakávať:

Skutočne individuálny prístup

V Smart-Tréningu vieme, že každý klient je jedinečný a rovnako jedinečný je aj jeho denný režim. Ak z časových, alebo akýchkoľvek iných dôvodov si nemôžete dovoliť viac ako 3 jedlá denne, nebudeme vás nútiť, aby ste jedávali 4-krát. Ak preferujete živočíšnu stravu, nebudeme vás meniť na vegetariánov a naopak, ak preferujete jedlá rastlinného pôvodu, pripravíme pre vás stravovaciu stratégiu s minimom mäsitých pokrmov. Úlohou Smart-Eat nie je prevrátiť vaše stravovacie návyky naruby, ale postupnými krokmi ich obmeniť alebo upraviť tak, aby boli dlhodobo udržateľné, zdraviu prospešné a najmä - doviedli vás do vášho cieľa.


Smart Eat stravovaci plán

Smart-Eat nie je diéta

Smart-Eat v žiadnom prípade nie je žiadna „overená diéta“ typu „ 3 týždne jedzte iba zeleninu a po troch týždňoch si môžete dať aj ryžu...“ Smart-Eat je o plnohodnotnej zdravej strave so všetkými potrebnými makronutrientmi (sacharidy, tuky, bielkoviny) a mikronutrientmi (vitamíny a minerálne látky). 

Vaša pomôcka v podobe stravovacieho plánu je charakteristická veľkou pestrosťou pokrmov. Výber jedál v stravovacom pláne je naozaj široký (cca 15 - 20 receptov na každé jedlo dňa) a pre každého klienta individuálne prispôsobený. Nemusíte sa báť, že vám jedlo z vášho stravovacieho plánu kvôli monotónnosti prestane chutiť.

 Objednajte si Smart-Eat na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Čo všetko zahŕňa služba Smart-Eat?

 1. Vstupnú konzultáciu s trénerom
 2. Diagnostiku telesnej kompozície na bio-impedančnej váhe
 3. Podrobnú analýzu vašich doterajších stravovacích návykov
 4. Konzultáciu, počas ktorej vám predstavíme navrhovanú úpravu vášho stravovania - stravovaciu stratégiu 
 5. Vypracovanie stravovacej stratégie 
 6. Vypracovanie individualizovaného stravovacieho plánu, ktorého súčasťou je:
  • Podrobný plán s receptami všetkých vašich jedál (nižšie si môžete stiahnuť jeho náhľad)
  • Skrátená verzia plánu "na chladničku"
  • "Nákupný košík" pre jednoduchšie nakupovanie - zoznam všetkých surovín nachádzajúcich vo vašom pláne 

Kontrola vášho progresu: po obdržaní vašej stravovacej stratégie a stravovacieho plánu si spoločne dohodneme dátum najbližšej kontroly, ktorej súčasťou je váženie na bio-impedančnej váhe a konzultácia s trénerom. Kontrolu progresu opakujeme každé 4 týždne.

V prípade, že nemáte záujem o vypracovanie stravovacej stratégie ani stravovacieho plánu, ale chceli by ste podrobiť vaše súčasné stravovanie analýze, máte možnosť zakúpiť si diagnostiku samostatne. Táto služba zahŕňa prvé tri body služby Smart-Eat.

Cenník:

Cena služby Smart-Eat:

150 € 

Cena samotnej diagnostiky:

70 € 

Cena kontroly progresu:

10 € 

Naspäť to hore