Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky s tým súhlasíte ...

Tréningové plány

Pre začiatočníkov

CODE: ZERO

Smart tréning - CODE: ZERO - Tréningový program pre začiatočníkov

Je tréningový program určený pre ľudí začínajúcich so silovým tréningom alebo pre ľudí, ktorí už navštevujú fitness centrá, no sú si vedomí, že ich technika cvičenia a obsah tréningov nie sú optimálne.

Cieľom tohto programu je predovšetkým naučiť telo a mozog správne vykonávať jednotlivé pohyby v cvičeniach s postupne zvyšujúcou sa náročnosťou a zároveň „naštartovať“ organizmus a pripraviť ho na pravidelný náročnejší tréning.

Viac informácií...


Zameraný na silu a svalový objem

CODE: MUSCLE

Tento tréningový program je zameraný na svalovú hypertrofiu a nárast svalovej sily. Ukážeme ti metódu vykonávania nových, ale aj klasických cvičení, ktoré ti zabezpečia anabolické procesy, ktoré si doteraz nezažil. Tréningy v CODE: MUSCLE sú naozaj tvrdé, ale účinné. Za dvanásť týždňov sa tvoje telo zmení na nepoznanie a staneš sa inšpiráciou pre svoje okolie. 

Viac informácií...

Smart tréning - CODE: Muscle - Tréningový program na rozvoj svalovej hmoty a sily

Zameraný na chudnutie

CODE: FAT BURN

Tréningový program určený pre ľudí, ktorí chcú zdravým spôsobom redukovať nadbytočný telesný tuk. Cieľom tohto tréningového programu je prostredníctvom tréningov so zvyšujúcou sa náročnosťou a správnou stravou vytvoriť nové návyky, ktoré umožnia redukovať telesnú hmotnosť s trvalým efektom. Základom tréningového programu CODE: FAT BURN sú silové tréningy dopĺňané intervalovými a súvislými kardio tréningami. Celkovo absolvuješ 60 tréningov počas dvanástich týždňov.

Viac informácií...

Smart tréning - CODE: FAT BURN - tréningový program zameraný na chudnutie

Posilňovanie doma

CODE: HOME

Ak ste si zvolil/a cestu domáceho cvičenia, zakúpením tohto programu získaš z minimálnych investícií maximum. Tvoj domáci tréning odteraz naberie úplne iný rozmer.

Výber jednotlivých cvičení v tréningových jednotkách zodpovedá pohybovým vzorom, vďaka ktorým v každom tréningu precvičíš všetky svalové partie a zároveň z hľadiska funkcie budú tvoje svaly, pri dodržaní techniky, zaťažované správnym, zdravým spôsobom.

Viac informácií...

Smart tréning - CODE:HOME - Domáci posilňovací program

Smart tréning - CODE:HOME - Domáci posilňovací program

Pre hokejistov

CODE: HOCKEY

Tréningový program určený pre hráčov/ky ľadového hokeja, ktorí majú skúsenosť s pravidelným silovým tréningom a súčasne majú osvojenú správnu techniku základných silových cvičení.

Cieľom tohto silového programu je dosiahnuť rozvoj resp. udržiavanie funkčnej sily, silového výkonu a výbušnej sily počas súťažného obdobia.

Viac informácií...

Naspäť to hore